Vyrábíme řezbované a frézované podložky pro Vaše lovecké trofeje

  • Řezbované podložky
  • Frézované podložky
  • Řezbované rámy
  • Podložky pod preparace
  • Předchozí
  • Další

Vítejte na našich stránkách

Podložky pod trofeje

Podložky pod trofeje

  Vítáme Vás na stránkách našeho řezbářství, které se zabývá výrobou ručně řezbovaných podložek pod trofeje. Naleznete zde velký výběr podložek pod lovecké trofeje ať ručně řezbovaných, nebo frézovaných pro všechny druhy loveckých trofejí a preparací – jelena, srnce, daňka, černé zvěře, muflona a ryby. Dále nabízíme výrobu ručně řezbovaných rámů na obrazy, zrcadla a lovecké trofeje.

  Všechny podložky pod trofeje (štítky pod trofeje), podložky pod lovecké trofeje a trofejové podložky pod preparace a rámy jsou vyráběny ručním řezbováním z lipového dřeva. Povrchovou úpravu provádíme mořením a voskováním v 5-ti základních odstínech. Při větším množství objednaných štítků (podložky pod trofeje) je možno použití i jiného odstínu dle Vašeho požadavku.

  Řezby na našich podložkách pro lovecké trofeje a preparace  vycházejí z oblíbených mysliveckých vzorů. V případě Vašeho požadavku jsme schopni vyrobit i podložky pod trofeje a preparace dle dodané předlohy. Dále jsme schopni vyrobit podložky pod lovecké trofeje a preparace ať řezbované, nebo frézované dle zadaných rozměrů na základě Vaší potřeby.

 

  Podložky pod trofeje a preparace i rámy vyrábíme tak, aby byly krásným a vhodným doplňkem Vaší krásné lovecké trofeje, s důrazem na kvalitu opracování.

  V e-shopu na našich stránkách si určitě vyberete podložky pod lovecké trofeje, podložky pod trofeje a preparace dle Vašich představ. Podložky pod trofeje, podložky pod lovecké trofeje a preparace Vám zašleme Českou poštou, společností PPL, nebo Zásilkovnou.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti