Vyrábíme řezbované a frézované podložky pro Vaše lovecké trofeje

Vítejte na našich stránkách

  Vítáme Vás na stránkách našeho řezbářství, které se zabývá výrobou ručně řezbovaných podložek pod lovecké - myslivecké a rybářské trofeje. Naleznete zde velký výběr podložek pod lovecké trofeje ať ručně řezbovaných, nebo frézovaných pro všechny druhy loveckých trofejí a preparací – jelena, srnce, daňka, černé zvěře, muflona a ryby. Dále nabízíme výrobu ručně řezbovaných rámů na obrazy, zrcadla a lovecké trofeje.

  Všechny podložky pod trofeje (štítky pod trofeje) a trofejové podložky pod preparace a rámy jsou vyráběny ručním řezbováním z lipového dřeva. Povrchovou úpravu provádíme mořením a voskováním v 5-ti základních odstínech. Při větším množství objednaných štítků je možno použití i jiného odstínu dle Vašeho požadavku.

  Řezby na našich podložkách pro lovecké trofeje a preparace  vycházejí z oblíbených mysliveckých vzorů. V případě Vašeho požadavku jsme schopni vyrobit i podložky pod lovecké trofeje a preparace dle dodané předlohy. Dále jsme schopni vyrobit podložky pod lovecké trofeje a preparace ať řezbované, nebo frézované dle zadaných rozměrů na základě Vaší potřeby.

  Na naše podložky pod lovecké trofeje, nebo preparace a rámy Vám v případě objednání většího množství poskytneme množstevní slevy.

  Podložky pod lovecké trofeje a preparace i rámy vyrábíme tak, aby byly krásným a vhodným doplňkem Vaší krásné lovecké trofeje, s důrazem na kvalitu opracování.

  V e-shopu na našich stránkách si určitě vyberete podložky pod lovecké trofeje a preparace dle Vašich představ. Podložky pod lovecké trofeje a preparace Vám zašleme na dobírku poštou, nebo přepravní společností PPL.

Tato stránka používá cookies. Vice info